Як відрізнити якісні міжкімнатні двері? Топ критеріїв

28.09.2018 18:20 20

При виборі міжкімнатних дверей важливо звернути увагу як на колір та дизайн, так і на функціональні характеристики. Дізнатися, що перед вами – справді якісні та надійні двері допоможуть всього лиш кілька моментів та критеріїв. Як відрізнити пропозицію хорошої якості від ненадійного та низькопробного варіанту? Відповідь на це запитання ми пропонуємо дізнатися усім, хто замінює старі міжкімнатні двері або ж робить ремонт у новому помешканні!

Матеріал: вирішальний момент при виборі дверей

Перш за все, потрібно звернути увагу на матеріал. Не варто вважати, що якісними можуть бути лише дерев’яні конструкції. Адже часто ПВХ-варіанти є досить надійними і довговічними – підтвердити це можна, переглянувши характеристики дверей на сайті fayni-mebli.com/ua/doors-interior.html.

Безумовно, натуральний матеріал виглядає дуже презентабельно та вишукано, втім, надаючи перевагу дереву, пам’ятайте, що воно потребує регулярного догляду, реставрації та пофарбування. Крім цього, натуральне дерево доволі чутливе до таких зовнішніх факторів, як перепади температур та вплив вологи.

Популярними є й такі матеріали як шпон і ДСП. Перевагою цього вибору є оптимальна ціна, а на сучасному ринку можна знайти досить якісні й довговічні пропозиції. Ще одним плюсом таких матеріалів є великий та різноманітний вибір кольорів.

Особливості дверей високої стійкості та якості

Окрім надійного та стійкого матеріалу, якісні міжкімнатні двері повинні мати такий набір характеристик:

  1. високий рівень звукоізоляції – сучасні двері повинні забезпечувати комфорт, тишу та спокій усередині приміщення. Здатність подавляти шум – одна з основних характеристик якісних та високо функціональних дверей;
  2. енергозбереження – особливо актуальним цей момент є для ПВХ-профілів, які мають зберігати тепло всередині кімнати, завдяки надійним склопакетам. Крім цього, двері не повинні допускати перетягав та потрапляння пилюки всередину кімнати;
  3. тип фурнітури – деталі формують загальну картину всієї конструкції, тому безумовно важливим моментом є правильний вибір ручок та замків. Вони повинні доповнювати інтер’єр гармонійно та стильно, а також бути міцними й надійними;
  4. безпека – двері високої якості повинні мати у своєму складі лише екологічно безпечні сучасні матеріали. Це важливо для здоров’я і для комфорту усіх мешканців.

Звісно ж, важливо звернути увагу і на дизайн дверей. Сьогодні ринок пропонує безліч цікавих та стильних варіантів, завдяки чому можна підібрати міжкімнатні двері ідеальної конфігурації, кольору та типу. Можна обрати варіанти зі скляними віконечками, з ламінацією або ж з оригінальними декоративними елементами. Головне – знайти відтінок, який гармонійно доповнить стилістику помешкання!

Следующая новость
Предыдущая новость

Уникальный смартфон с невероятными характеристиками Заядлые игроки будут в восторге: выигрышные слоты в Azino777! Оптовые заказы клематисов и декоративных растений Расписание автобусов от Курского вокзала в Москве? Легкие выигрыши от казино Вулкан

Лента публикаций