Види банерної реклами та етапи її створення

21.02.2021 23:25 4

Види банерної реклами та етапи її створення

Друк банерів — найпоширеніша послуга широкоформатного друку для зовнішньої і внутрішньої реклами. У магазинах і торгових центрах, на виставках і конференціях, виїзних і спортивних заходах банер — недорогий, але незамінний носій, яка формує впізнаваність бренду компанії. Агенція ST-PRINT виконує друк банерів Львів та по всій Україні «під ключ» від розробки макета до монтажу:

  1. Підготовка. Будь-який друк в друкарні проводиться на підставі макета. Технічні вимоги до макетів для широкоформатного друку вказані за посиланням. Якщо у вас немає макета або в нього потрібно внести зміни, ви можете замовити додаткову послугу по розробці в ST-PRINT.
  2. Друк. Після розробки або перевірки макета на відповідність технічним вимогам в залежності від обраного матеріалу і технології проводиться сольвентний (для якості в 720 dpi) або латексний друк (для якості 1200 dpi) банера.
  3. Післядрукова обробка. За замовчуванням ST-PRINT ріжуть видрукуваний банер в розмір. Додатково виконуються всі види обробки — проклейка, установка люверсів і т.д..

В агенції ST-PRINT ви можете замовити наступні види банерів:

  • Фронтлітт — світлонепроникне баннерное полотно з фронтальним підсвічуванням, яке використовується для білбордів, стендів, брандмауерів. За технологією виробництва буває литим або ламінованим. Коштує виріб недорого, тому користується великою популярністю.
  • Бекліті. Транслюцентний банер з високою світлопропускною здатністю і рівномірним світлорозсіюванням. Бекліті застосовується для нанесення односторонніх зображень з внутрішньою підсвіткою. Підходить для створення рекламних консолей, коробів.
  • Блекаут. Светоблокуюче тканинне полотно, що складається з поліефірної сітки. Не пропускає світло, використовується під двосторонній друк банерів. BlockOut підходить для широкоформатних і інтер'єрних конструкцій, відрізняється механічною міцністю, стійкістю до атмосферних явищ.
  • ПЕТ. Застосовується для декору приміщень, наприклад, для оформлення виставкових стендів. Для виготовлення береться міцний, гладкий матеріал, що дозволяє надрукувати будь-яку картинку з високою деталізацією.
  • На полотні. Малюнок наноситься на лляну, бавовняну або синтетичну тканину. Яскравий, оригінальний варіант для інтер'єрного друку банерів. Виглядають вироби дуже цікаво, відрізняються міцністю, довговічністю.
  • Вогнетривкий банер. Виготовляється з незаймистих текстильних ниток, просочених вогнетривкими складами.
  • Банерна тканина. Композит на основі поліестеру з додаванням еластичних наповнювачів. Область застосування — внутрішня і зовнішня реклама.

Якщо виникли питання, сміливо звертайтеся до агенції ST-PRINT.

Следующая новость
Предыдущая новость

Мужские часы – дань истории или современность? Лучшее казино с онлайн автоматами для новичков Будете в Сочи – загляните в ВиноГрад Оборудование от компании АКОТЭК Санаторий «Заполярье» в Сочи ждет гостей

Лента публикаций