Рафтинг Мигія Тур - найкращий водний туризм

15.02.2020 2:29 200

Рафтинг Мигія Тур - найкращий водний туризм

Кожні вихідні чи святкові дні, люди планують як краще провести свій відпочинок аби це запам’яталося та було цікаво для кожного. Поїздка до торгового центру чи у кафе завжди будуть чудовою ідеєю, але не зовсім оригінальною. Компанія «Рафтинг Мигія Тур» пропонує доволі незвичний вид активного відпочинку – рафтингна Південному Бузі. Рафтинг – це екстремальний вид спорту, який полягає у подоланні перешкод у вигляді річкових порогів на надувному човні, каяку, каное або плоті. У світі є визнаним офіційним видом спорту, зі змаганнями та нагородами. В Україні поки це аматорський спорт, який щоправда набирає все більшої популярності та поширеності.

Водний туризм завжди буде ідеальним вибором поціновувачів активного відпочинку на лоні природи. Ви будете здивовані красою нашого краю, адже більшість просто не помічає її за буденними справами та швидким темпом життя.«РафтингМигія Тур» пропонує вашій увазі декілька видів програм відпочинку. Класична програма має три різновиди й включає екстремальний, але цілком безпечний рафтинг, смачне харчування, цікаві екскурсії, купання та відпочинок на острові, скелелазіння, проживання в спеціально обладнаному таборі та вечірнє вогнище під зірками у музичному супроводі гітари.

У вас є вибір таборування на 1, 2 або 3 дні незабутньої подорожі. Два види Екскурсійної програми – перша буде цікавою для новачків та прекрасною можливістю ознайомлення з рафтингом та красотами Південного Бугу на один день, а друга така сама, але містить додатковий день з ночівлею у комфортабельних палатках та відточуванням майстерності рафтингу наступного дня.Також для молодшого покоління команда представляє Дитячий табір. Захід розрахований на дітей від 10 до 15 років, протяжністю 11 днів. За цей час, діти пізнають базові навички плавання на човнах, навчаються скелелазінню.

Безліч походів та цікавих екскурсій розширять кругозір ваших дітей, а незабутні відчуття на воді подарують емоцій на все життя та впевненість у своїх силах.Для участі у турах або таборі вам та вашим дітям не треба мати особливої підготовки, усі без винятку програми розраховані на аматорів у цьому виді спорту.Кожний захід вас буде супроводжувати професіональний гід, задача якого не тільки розповідати вам цікаві історії, а насамперед провести детальний інструктаж, слідкувати за безпекою усіх учасників на воді та скелях, керувати човном на порогах, направляти та читати шлях усієї команди на човні. Усі гіди професіонали в рафтингу та скелелазінні, з поважним досвідом та знанням усіх деталей поводження на воді під час подорожі, це та людина яка буде керуватиме процесом та направлятиме кожного члена команди.

Усе обладнання та спорядження найсучасніше та безпечне. У вартість входить усе необхідне для комфортного проведення часу: водний плавзасіб, та для кожного члена екіпажу гідрокостюм, шолом та весло. Гіди оснащені також усіма необхідними засобами та пристосуваннями. Обов’язковою є наявність аптечки та пристрою для зв’язку на кожному човні. Переходьте на сайт та ознайомлюйтесь з цінами та деталями, а якщо у вас ще залишились питання, ви завжди можете зв’язатися з офісом за номерами, вказаними на сторінці.

Следующая новость
Предыдущая новость

Прикладная кинезиология в Москве Отличный отдых в Лазаревском Кран в аренту: как правильно рассчитать грузоподъемность? Подушки для паллет, подоконников и шезлонгов Активные телефонные продажи – достойный выбор предпринимателя

Лента публикаций