Геотермальний тепловий насос. Принцип роботи системи

07.09.2018 13:58 50

Якщо ви володієте ділянкою, до якого практично неможливо підвести газ, але на ділянці є електрика, то рішення всіх ваших проблем - тепловий насос. Ця новинка на українському ринку чудово впорається з завданням опалення вашого будинку. І при цьому, вам не знадобиться окрема котельня кімната або приміщення під паливо. При роботі насоса не виділяється чадний газ, немає ні пожежонебезпеки, ні небезпеки вибуху. Не виділяється дим і не потрібно ніякої догляд за самим насосом.

Принцип роботи системи

Працює такий насос за принципом холодильника. Внутрішнє приміщення холодильника охолоджує, а його задня стінка (радіатор) віддає тепло вашій кімнаті. Також і тепловий насос віддає тепло споживачеві, а холод іде в воду, повітря або грунт. Вибір джерела тепла безпосередньо залежить від клімату. У жарких країнах це буде атмосферне повітря. Такий тип насоса зазвичай називають кондиціонером. У тих країнах, де переважає холод, взимку потрібен обігрів. І система, яка працює від повітря, може використовуватися навіть взимку, але до мінус 25 градусів, і навіть до 40 градусів морозу. Але все ж, у них різко падає ефективність, і краще подбати про додаткове опаленні.

Тепловий насос набагато економічніше електричних нагрівачів, а також систем опалення рідким газом, соляркою тощо. Хоча опалення магістральним газом все ж дешевше на сьогоднішній день, його ціна постійно зростає. Крім того, газифікувати ділянку на сьогоднішній день, і проблематично, і дорого. Не секрет, що газове обладнання при роботі становить підвищену небезпеку. Тому придбання теплового насоса, це можливість вибрати краще. Так як в експлуатації він максимально вигідний, в використанні - абсолютно безпечний для навколишнього середовища, а також ефективний і надійний.

Завдяки теплового насосу можна не відмовлятися від комфорту і затишку, не приносити шкоду навколишньому середовищу, і при цьому економити бюджет. Адже сьогодні це найефективніша система енергопостачання, яка забезпечує здоровий і приємний клімат. Опалення потрібно запустити в роботу всього один раз, далі, повна автоматика.

Не чути ніякого шуму, відсутня турбуляція повітря, а значить, в приміщенні люди не дихають пилом. Додаткове обслуговування не потрібно. А все бажання споживачів виконує регулятор клімату. У холодну пору року - обігріває, а в жарку - охолоджує. В Японії, Швеції та Європі використовуються саме ці системи опалення.

Кваліфіковану консультацію з підбору теплових насосів надасть Компанія "Еко систем"

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности приводного барабана конвейера Whirlpool: мастерство ремонта духовых шкафов для бесперебойного гастрономического опыта Качественные женские платья оптом в Москве по выгодным ценам Большие шансы на победу в автоматах Вулкан Платинум Идеальные жалюзи для вашего дома

Лента публикаций