Де можна подорожувати в Україні?

20.04.2022 23:28 9

Де можна подорожувати в Україні?

Немає в Європі цікавішої з історичної точки зору країни, ніж Україна. Чого вартий лише Київ. За часів Київської Русі славне місто було столицею та центром великої держави. У світі значимість держави з кожним днем ​​дедалі більше зростає: країну знають і поважають. Її прекрасні міста оповиті козацьким духом, славою великих учених та знаменитих літераторів — ось тому відпустка в Україні очікується бути дуже цікавою. А зробити перший крок до пригод з Travel Guide буде набагато простіше, адже на сайті ви знайдете самий повний путівник по нашій чарівній країні. Тут відмічені не лише відомі маршрути, а й менш розрекламовані, які захоплюють своєю красою, колоритом та історією.

Як подорожувати с розумом?

Самостійну подорож в Україну почніть зі столиці, адже найбільший аеропорт Бориспіль знаходиться поруч із нею. Столиця є центром туризму. Київ пронизаний сотнями найкрасивіших вулиць, прикрашених чудовими алеями. Головна вулиця — Хрещатик, відома своїми каштановими тротуарами та скверами.

Столиця може похвалитися величезною кількістю музеїв, заснованих на честь відомих українців. Цікавими для туристів стануть пам'ятники історичних особистостей. Досвідчені мандрівники радять: відпочинок в Україні треба розпочати з Києво-Печерської Лаври та Монументу «Батьківщина-Мати», де знаходиться музей історії Великої Вітчизняної війни. У цьому місці найкраще відчувається енергетика української землі.

Культурним центром держави прийнято вважати Львів. Усі туристи, які проводять відпустку в Україні, захоплюються тим, як у Львові вшановують традиції та звичаї, встановлені багато сотень років тому. Тут, на заході країни мандрівники зможуть:

  • спробувати справжню українську кухню;
  • приміряти традиційний гуцульський костюм;
  • насолодитися чистим повітрям або ж просто здійснити пішу прогулянку в гори.

Зимовий відпочинок в Україні нічим не гірший, ніж на знаменитих європейських гірськолижних курортах, а якщо чесно, то набагато краще. Потрапити в популярний Буковель не так вже й просто, але поряд з ним знаходяться й інші чудові місця в Карпатах для катання на лижах, сноуборді та санках.

Про дивовижну країну з незвичайними підвалинами можна написати багато приємних слів, але популяризувати її немає необхідності — вона й так відома. Відправитися самостійно в Україну просто зобов'язаний будь-який турист, який себе поважає. Аргументи «за» дуже прості — цікаво, недалеко, бюджетно, смачно та гостинно!

Следующая новость
Предыдущая новость

Игровые автоматы Чемпион Визовый центр для быстрого оформления документов Простая игра с сайтом Slotses Отдых в солнечной Болгарии Аренда трактора: цена и качество

Лента публикаций