Цікаві історії від успішних жінок, які надихають

05.05.2018 13:13 3

На сьогодні в нашій країні роль жінки у суспільстві трохи пригнічена. Вважається, що представниця прекрасного полу повинна сидіти дома, готувати їжу та виховувати дітей. Так, це дуже важливі місія, але це не все, на що здатна кожна жінка. Зараз, в Україні діє проект за назвою "Я можу", він спрямований на посилення ролі дівчат у суспільному житті. Ціль цього проекту — довести, що жінка може стати також успішної у будь-якій сфері діяльності. Дуже приємно те, що до проекту приєдналися дуже успішні та популярні жіночки, історії яких ви можете прочитати на офіційному сайті цієї компанії. Слід звернути увагу на те, що ці жінки домоглися успіху самі, без допомоги від оточення. Ці історії насправді надихають та стають прикладом для кожної дівчини. Статистика каже, що кількість жінок у нашій країні, які перебувають у бідноті, інфіковані на невиліковні хвороби, наразі зменшилась.

жінки домоглися успіху самі

У рамках цього проекту була започаткована програма менторства, таким чином створюється зв’язок між звичайними дівчатами, які мріють про розвиток з відомими жінками. Для цього кожна відома панянка проведе хоча б один день свого життя з учасницею проекту, що допоможе сформувати їй свою мрію, спланувати конкретні кроки для її досягнення. Якщо ви вважаєте стати однією з цих учасниць, необхідно заповнити нескладну заявку, яку ви знайдете на офіційному сайті. Якщо ви будете відповідати критеріям відбору, тоді з вами зв’яжеться менеджер, та надасть додаткову консультацію. Більш того будуть організовані різноманітні зустрічі менторів зі студентами та школярами, для того щоб спроектувати модель успішного майбутнього.

Погодьтесь, це дуже важливо та необхідно, для побудови успішної України. Цей проект став реальним завдяки фонду Олени Пінчук та організації "Coca-Cola". Якщо ви бажаєте прочитати натхненні інтерв'ю видатних пані нашої країни, тоді перейдіть до розділу "Ментори". Якщо вам цікава подібна інформація, та ви бажаєте дізнаватись про актуальні новини, тоді вам слід підписатися на розсилку. Для цього напишіть свою електронну адресу в спеціальному рядку, після цього ви будете регулярно отримувати на свою пошту цікаві статті. Також ви можете підписатись на оновлення організації в популярній соціальній мережі, Facebook. Якщо у вас виникли додаткові питання, ви завжди можете звернутися за допомогою до кваліфікованих співробітників, які з радістю нададуть відповіді на всі ваші питання. Не залишайтесь байдужим, беріть участь в проекті "Я зможу".

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино Адмирал: о портале Качественные коньки по приемлемой стоимости Онлайн шинный гипермаркет Популярность игровых автоматов 777 Чем заняться в Мармарисе

Лента публикаций